Otostick Korektory Estetyczne Uszu op. 8 sztuk

Korektory Estetyczne Uszu op. 8 sztuk Otostick. Korektor w bezinwazyjny sposób pozwala na szybkie pozbycie się problemu odstających uszu. 

Więcej szczegółów

Marka: Otostick

993 szt. W magazynie | Wysyłka w ciągu 48h

702044

8437010702044

Ocena Ocena:

5
5,00/5 - 1 opinia

Zobacz oceny
0 1 2 3 4 1
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Dodaj Zobacz opinie Zobacz opinie

69,00 zł

Więcej informacji

Otostick Korektor Estetyczny Uszu, powstał jako produkt pomocny we wspieraniu osób z problemami odstających uszu, problem ten dotyka 5% populacji. w największej ilości dzieci.

Otostick Korektory Estetyczne uszu jest to proteza silikonowa, którą przyklejamy do głowy i ucha za pomocą hipoalergicznych klejów. Do użytku zewnętrznego.

Korektor utrzymuje ucho w prawidłowej pozycji, umożliwia natychmiastowy efekt estetycznie prawidłowy. Można go stosować u dzieci od 3 roku życia ze względu na jego niewielką wielkość. NIE STOSOWAĆ u dzieci poniżej 3 lat, produkt może być wchłonięty, co może doprowadzić do uduszenia.

Stosowanie
W przypadku ciągłego użycia otostick, zauważysz zmiany, jakie będzie przechodziło twoje ucho. Zmiany te nazywany fazami:

Faza 1: ucho będzie stawiało opór w skorygowanej pozycji. Okres adaptacyjny(średnio) od dwóch do czterech tygodni.

Faza 2: wydłużenie czasu adaptacji zwiększa skuteczność korektora.Po tym okresie małżowina uszna staje się bardziej elastyczna i w większości przypadków zwiększa się czas użytkowania. Po okresie adaptacji stosowanie Otostick korektor estetyczny uszu staje się łatwe i wygodne w użyciu.

Zalecenia:

  • korektor należy przytwierdzić w pozycji równoległej do głowy, tak, aby przyległ ściśle do głowy.
  • korektora nie należy umieszczać w miejscu złączenia ucha z głowa.
  • podobnie jak inne produkty tego typu, może być wymagany okres adaptacji.
  • w niektórych przypadkach może istnieć potrzeba depilacji skory za uchem, aby poprawić skuteczność produktu.
  • stosowanie produktu na wilgotna skore zmniejsza jego skuteczność.
  • zaleca sie stosowanie środków odtłuszczających w celu usunięcia pozostałości wydzieliny tłuszczowej.
  • nalezy stosować w sposób ciągły i zgodnie z instrukcja, aby sprawdzić skuteczność produktu.
  • zalecane aby po użyciu korektora dać odpocząć uszom przez noc, nie zakładając korektora.


Wymień korektor, kiedy zacznie się sam odklejać. Czas użytku korektora w fazie adaptacji może kształtować się od 3 do 7 dni, w zależności od przypadku.

Po okresie adaptacyjnym czas ten zwiększa się do 20 dni.Zaleca się stosowanie kremów nawilżających w przypadku podrażnienia skory oraz przed ponownym ich przyklejeniem zastosuj produkt ochronny. Nie należy zakładać na rany, oparzenia słoneczne ani na podrażniona skore.

Korektor jest przeznaczony do jednorazowego użytku. W razie wystąpienia wysypki lub podrażnienia skory przerwij stosowanie produktu i zasięgnij porady lekarza lub farmaceuty.

Opinie Opinie (1)

Ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
z 1 opinia
Filtr:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną
Ocena: 0 1 2 3 4

Świetny produkt. W końcu można cieszyć się różnorodnymi fryzurami i beztroskim odgarnianiem włosów za ucho ;) Nie chciałam robić operacji bo lubię swoją wyjątkowość dlatego Otostick to dla mnie genialne rozwiązanie! Używam produktu od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona. Aczkolwiek czas używania naklejek jest baaaardzo różnorodny - raz dotrwałam prawie miesiąc, innym razem po 1 dniu potrafią się odkleić. Dlatego polecam zabierać ze sobą pojemniczek z zapasowymi naklejkami ;)

Strona: 1