Oczyszczanie Jest 4 produktów.

Podkategorie

 • Chusteczki, bibułki

  Niezastąpione kosmetyki do delikatnych poprawek makijażu w ciągu dnia. Praktyczne i wygodne zmieszczą się do każdej damskiej torebki. Bibułki usuwają nadmiar sebum, niwelują błyszczenie skóry a przy tym nie naruszają makijażu. Chusteczki usuną makijaż nawet wodoodporny.

 • Demakijaż

  Jeden z najważniejszych zabiegów kosmetycznych. Usuwa makijaż, zanieczyszczenia. Dzięki starannemu demakijażowi pomagamy skórze regenerować się w nocy. Dokładnie oczyszczona twarz lepiej przyswaja kremy.

 • Peelingi

  Peelingi do twarzy oczyszczają skórę ze wszelakich zanieczyszczeń, usuwają obumarły naskórek. Przygotowują skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych.

 • Płyny micelarne

  To uniwersalne produkty do demakijażu. Łączą w sobie mleczko oczyszczające, tonik odświeżający a niekiedy radzą sobie z makijażem wodoodpornym. Płyn micelarny nadaje się do każdego rodzaju cery polecany jest również do skóry wrażliwej, delikatnej.

 • Toniki, mleczka

  To podstawowe kosmetyki do usuwanie zanieczyszczeń z twarzy, szyi i dekoltu. Pierwszym kosmetykiem do usuwania makijażu jest mleczko które skutecznie oczyści i usunie nawet najmocniejszy tusz. Tonik doskonale usunie pozostałości mleczka i odświeży cerę.

 • Żele, pianki

  Żele do mycia twarzy dokładnie usuwają wszelkie zanieczyszczenia, usuwają nadmiar sebum. Natomiast pianki są dużo delikatniejesz od żeli dlatego też polecane są dla osób z wrażliwą, naczyniową cerą.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów